ردیاب خودرومدل V4

موقعیت جاری خودرو به همراه سایر مشخصه های مورد نظر به صورت بروز بر روی نقشه قابل ملاحظه است و بطور مثال شما می توانید سیستم را به گونه ای تنظیم نمایید تا هر چند دقیقه یکبار به طور کاملا خودکار وضعیت جدید خودرو برای سایت ارسال نماید.
ادامــه مطلب

ردیاب چندمنظوره DNO

دستگاه ردیاب چند منظوره (خودرو - موتورسیکلت-لوازم برقی) مدل DNO با توجه به وزن وحجم کم خود از پیشرفته ترین تکنولوژی ردیابی برخوردار می باشد. به منظور ردیابی کافیست این دستگاه را به (خودرو - موتورسیکلت-لوازم برقی)مورد نظر نصب کنید و به وب سایت ما مراجعه کنید. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور می توانید از مکان و وضعیت ردیاب متصل به (خودرو - موتورسیکلت-لوازم برقی)خود به صورت گرافیکی در نقشه آگاه شوید.
ادامــه مطلب

ردیاب آهنربایی DNO

دستگاهی طراحی نمودیم که در صورت استفاده از آهنربایی قوی برای امکان چسباندن دستگاه به هر سطح فلزی امواج مغناطیسی باعث خطا در موقعیت یابی نشود این ردياب آهن ربایی راميتوان برروي خودرو و یا هر وسیله ای که فلزی باشد نصب نمود و یا بصورت پرتابل (قابل حمل) استفاده نمود
ادامــه مطلب

ردیاب شخصی DNO

دستگاه ردیاب شخصی DNO با توجه به وزن وحجم کم خود از پیشرفته ترین و بهترین تکنولوژی ردیابی برخوردار می باشد. به منظور ردیابی کافیست این دستگاه را به شخص مورد نظر داده و به وب سایت ما مراجعه کنید. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور می توانید از مکان و وضعیت ردیاب خود به صورت گرافیکی در نقشه آگاه شوید. این وب سایت به صورتی طراحی شده که به راحتی قابل استفاده برای کاربران محترم می باشد.
ادامــه مطلب

تاکسیمتر هوشمندTTS

دستگاه‌های تاکسی‌متر با ویژگی محاسبه قیمت مجزا برای هر یک از مسافرین و محاسبه قیمت بصورت دربست، ثبت قیمت وروردی و محاسبه قیمت بر مبنی کیلومتر و مدت زمان توقف و ساعت روز، امکان پرداخت مبلغ توسط کلیه کارت‌های بانکی، ارائه پرینت به مسافر و قابلیت گزارشگیری جمع دریافتی‌های روز، هفته، ماه
ادامــه مطلب

نگاهی به ردیاب ، ردیاب خودرو

 در گذشته های نه چندان دور به علت اینکه بستر مناسب جهت استفاده دستگاه ردیاب آنلاین در کشورمان وجود نداشت،شرکت های حمل و نقل در ایران از ردیاب آفلاین خودرو جهت ردیابی و مدیریت ناوگان حمل و نقل خود استفاده کرده و در بحث امنیت نیز بازار فروش دزدگیر ماشین در کشور رونق فراوانی داشت؛ولی آیا واقعا این دزدگیرها به جز اینکه سروصدایی را تولید کنند تا توجه افراد را به دزد معطوف کنند -که همانطور می دانید در این زمینه چندان هم موفق نبود- عملکرد دیگری داشت؟ البته فراموش نشود همانطورکه در اول بحث بازگو کردیم،بستر مناسب جهت استفاده از دستگاه جی پی اس آنلاین در کشورمان ایران محیا نبود؛ولی با پیشرفت تکنولوژی سیستم های مخابراتی و هوشمند شدن گوشی های موبایل و ورود اینترنت با بسته های GPRS  و اینترنت پر سرعت 3G  به آنها ، باعث ورود جدیدترین دزدگیر ماشین یا همان ردیاب اتومبیل با عنوان جی پی اس خودرو آنلاین و یا جی پی اس اتومبیل آنلاین به بازار کشورمان شد و خرید و فروش ردیاب خودرو توسط شرکت ها داخلی رواج پیدا نمود و صاحبان خودرو دیگر بجای خرید دزدگیر خودرو به دنبال خرید بهترین ردیاب خودرو و یا جدیدترین ردیاب ماشین یا به عبارتی بهترین ردیاب خودرو  برای ماشین خود می گشتند.ردیاب خودرویی یا به عبارتی همان دزدگیر جی پی اس را می توانید در مدل های مختلف برای خودروی خود خریداری کنید اما در چند سال اخیر در بین دستگاه های ردیاب انواع خودرو مدل ردیاب های DNO در بازار ایران رزومه خوبی را برای خود به ارمغان آورده است.

انواع ردیاب

 • تاکسیمتر هوشمند DNO-TTS

  تاکسیمتر هوشمند DNO-TTS

  پردازنده 32 بیتی با امکان پردازش 800 تا 1000 میلیون دستور در ثانیه (MIPS). یک گیگا بایت حافظهRAM...

 • ردیاب آهنربایی مدل v8

  ردیاب آهنربایی مدل v8

  گاهی دوست داشتیم یک ردیابی داشتیم که دیگر نیاز به نصب یا کارشناس نصاب ردیاب جهت نصب دستگاه بر روی...

 • ردیاب خودرو مدل v3

  ردیاب خودرو مدل v3

  در آغاز فعالیت در زمینه سیستم های ردیاب خودرویی همیشه به دنبال این بودیم که برای موتورسیکلت چه نوع ردیابی...

 • ردیاب خودرو مدل v4

  ردیاب خودرو مدل v4

  با ردیاب خودرو مدل DNO-V4می توانیدهمیشه خودروی خودرا از راه دور ردیابی نمایید.امکانات این سیستم...

 • ردیاب دوسیمکارت v6

  ردیاب دوسیمکارت v6

  مجهز به 2 سیمکارت برای مانیتور کردن کامیونها و خودروهای ترانزیتی که به کشورهای مختلف سفر میکنند...

 • ردیاب ساعتی

  ردیاب ساعتی

  اين دستگاه به عنوان یک وسیله شخصی موقعیت يابي از راه دور از ماژول GPS و GSM / GPRS و در ابعاد كوچك با دقت...

ردیاب ها


آشنايي با ردياب خودرو


موقعيت جاري خودرو به همراه ساير مشخصه هاي مورد نظر به صورت بروز بر روي نقشه قابل ملاحظه است و بطور مثال شما مي توانيد سيستم را به گونه اي تنظيم نماييد تا هر چند دقيقه يکبار به طور کاملا خودکار وضعيت جديد خودرو براي سايت ارسال نمايد.


آشنايي با ردياب شخصي


دستگاه ردياب شخصي DNO با توجه به وزن وحجم کم خود از پيشرفته ترين و بهترين تکنولوژي رديابي برخوردار مي باشد. به منظور رديابي کافيست اين دستگاه را به شخص مورد نظر داده و به وب سايت ما مراجعه کنيد.

 


آشنايي با ردياب موتور


دستگاه ردياب چند منظوره (خودرو - موتورسيکلت-لوازم برقي) مدل DNO با توجه به وزن وحجم کم خود از پيشرفته ترين تکنولوژي رديابي برخوردار مي باشد. به منظور رديابي کافيست اين دستگاه را به خودرو - موتورسيکلت-لوازم برقي مورد نظر نصب کنيد و به وب سايت ما مراجعه کنيد.


معرفي ردياب آهنربايي


اين ردياب آهن ربايي راميتوان برروي خودرو و يا هر وسيله اي که فلزي باشد نصب نمود و يا بصورت پرتابل (قابل حمل) استفاده نمود


معرفي ردياب ساعتي


اين دستگاه به عنوان يک وسيله شخصي موقعيت يابي از راه دور از ماژول GPS و GSM / GPRS و در ابعاد كوچك با دقت بالا ساخته شده است. بر اساس ماهواره هاي GPS و تحت شرايط پويا، مي تواند شما را با ارائه اطلاعات مربوط به محل دقيق و درست ياري دهد.


معرفي تاکسيمتر هوشمند


· پردازنده 32 بيتي با امکان پردازش 800 تا 1000 ميليون دستور در ثانيه (MIPS).


پرسش های متداول

اندازه و سایز این دستگاه ها چقدر می باشد؟
این دستگاه ها بسیار کوچک هستند.و آنتن های آنها داخل دستگاه تعبیه شده بخاطر همین سایزشان خیلی کوچک و منحصر به فرد بوده و داخل خودرو هیچ نشانی از آنها وجود ندارد و قابل مشاهده نمی باشند و همه جای خودرو هم می توانند نصب شوند!
این دستگاه ها باتری پشتیبان هم دارند؟
بله همه ردیابهای ما دارای باطری پشتیبان می باشند که در صورت قطع برق خودرو بلافاصله شما را در جریان قطع برق قرار داده و از باطری خود شروع به مصرف برق کرده و کار ردیابی خود را انجام می دهند.
برد دستگاه های ردیاب چقدر است؟
این دستگاه ها تو کل کشور کار میکنند و هیچ محدودیتی ندارند . ریموت ندارند چرا که ریموت به سیستم محدودیت داده و فقط در فاصله ای محدود قابلیت دارد. اما در این دستگاهها ریموت شما همان گوشی شما می باشد.مثلا اگه خودرو شما در شهر دیگری باشد و شما هم شهرخودتان! شما می توانید لحظه به لحظه ماشین را روی گوشی مشاهده نمایید که به کدام سمت با چه سرعتی حرکت میکند و کجاها چقدر توقف داشته ، همینطور از طریق کامپیوتر نیز می توانید خودرو را ردیابی نمایید.
طریقه شارژ سیم کارت ردیاب
 تمامی دستگاه های ردیاب برای ارتباط با سایت ردیابی و یا ارتباط با وسیله نقلیه از سیمکارت داخلی استفاده میکنند. این ردیابها برای ارسال اطلاعات و دستورات از شارژ داخل سیمکارت استفاده مینمایند و بسته به نوع استفاده مشتری این شارژ پس از یک یا چند ماه به اتمام میرسد. با اتمام شارژ، سیمکارت دستگاه قادر به ارسال دستور و موقعیت نمی باشد ولی قابلیت دریافت دستورات و انجام دستورات را دارد.برای شارژ مجدد سیمکارت ردیاب شما میتوانید به همان روش هایی که سیم کارت تلفن همراه خود را شارژ می کنید این سیم کارت را نیز شارژ نمائید
می توان برای خودرو محدوده جغرافیایی تعیین کرد؟
یکی از قابلیتهای ویژه ردیاب خودرو که برای کنترل خودرو شخصی و یا شرکتی می توان از آن استفاده کرد این است که می توان برای خودرو خود یک محدوده مشخص جغرافیایی تعریف کنید.ممکن است ماشینمان خراب شود یا اینکه خدای ناکرده مورد هجوم دزدان قرار گیرد به عنوان مثال محدوده یک کوچه یا شهر یا استان انتخاب کرده که با خارج شدن خودرو از این محدوده خاص به شماره های موبایل تعریف شده اس ام اس ارسال می کند

برخی از مشتریان ما

تماس با ما

 • جی پی اس خراسان
 • مدیریت :     09154444223
 • دفتر شرکت :  05138547802
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • ایران - مشهد - خیابان امام رضا (ع) - میدان بسیج

سامانه ردیاب DNO

سامانه ردیاب DNO

دانلود برنامه ردیاب موبایل

آیکن های اجتماعی